Skład Samorządu Uczniowskiego Działalność Samorządu Uczniowskiego Przydatne materiały Akcje charytatywne Jak się uczyć?? Godziny dostępności Infolinia dla dzieci

W naszej szkole od zawsze działa Samorząd Uczniowski. Co roku jego skład ulega zmianie. Wybieramy do samorządu uczniów, którzy zaproponują najciekawzsze pomysły na uprzyjemnienie nam szkolnej codzienności. Trzeba przyznać, że nasi reprezentanci bardzo starają się, aby nasze codzienne trudy żcia szkolnego urozmaicały rozmaite imprezy i konkursy.

Do stałych punktów działalności Samorządu należy organizowanie wszelkich imprez tanecznych, tj. andrzejki, bale karnawałowe.

Planując swoją pracę SU stara się, aby przynajmniej raz w miesiącu odbyła się jakaś impreza lub konkurs.

Skład Samorządu Uczniowskiego
 w rok szkolnym 2023/2024