Program profilaktyczno - wychowawczy zobacz

Deklaracja dostepności zobacz

Procedury kontaktu z rodzicami zobacz

Zasady korzystania z telefonów komórkowych zobacz

Regulamin zachowania uczniów (system punktowy) zobacz

Powszechna Deklaracja Praw Człowieka  zobacz

Regulamin dowozów zobacz

Prodedury bezpieczeństwa zobacz

Numery telefonów w przypadku stwierdzenia w szkole objawów chorobowych zobacz

UWAGA!!!!!

Aneks Wewnątrzszkolnych Zasad Oceniania – Nauczanie Zdalne

Uczniowie oceniani będą na podstawie:

- przesyłanych do nauczyciela rozwiązań zleconych prac, zadań domowych, zadań dodatkowych;

- kartkówek, prac klasowych przeprowadzonych w formie wysyłanych zadań lub testów on-line (z wcześniejszą informacją o terminie i  zakresie materiału).

1. W ocenianiu uwzględnia się kryteria: terminowość wykonania pracy, poprawność rozwiązań. Ocenianiu podlega również aktywność oraz odpowiedź podczas zajęć zdalnych ma komunikatorach.
  2. Oceny uzyskane w zdalnym nauczaniu mają niższą wagę aniżeli podczas nauki stacjonarnej.
  3. Uczeń, który w wyznaczonym terminie nie napisał pracy klasowej, sprawdzianu, kartkówki ma obowiązek je zaliczyć  w formie i czasie ustalonym z nauczycielem.
  4. W przypadku choroby ucznia lub innych okoliczności uniemożliwiających terminowe przesłanie prac np. awaria sprzętu opiekun/rodzic jest zobowiązany zgłosić ten fakt nauczycielowi lub wychowawcy klasy
    i ustalić nową formę i czas zaliczenia.
  5. Ocenę niedostateczną lub dopuszczającą z pracy klasowej, sprawdzianu, kartkówki będzie można poprawić po uzgodnieniu z nauczycielem sposobu i terminu poprawy.
  6. Rodzice i uczniowie są na bieżąco informowani o postępach w nauce w formie informacji słownej przez
    e-dziennik i wpis ocen w e-dzienniku.
  7. Wszystkie oceny uzyskane w czasie zdalnego nauczania są ważne i wliczane do oceny końcoworocznej.
  8. Nauka w trybie zdalnym jest obowiązkowa i uczniowie zobligowani są do przestrzegania wszelkich norm
    i zasad odpowiedniego zachowywania się wobec nauczycieli a także rówieśników w klasie.